31خرداد----------------------------------درس عشق------------------------------1346
ای سرور و سالار من من بندۀ فرمان تو           ای دلبر و دلدار من  من بندۀ فرمان تو                                                                                                                                                                                                     
گفتی که از خمخانۀ عشّاق می باید همی     شویی دل و دست و دهن  من بندۀ فرمان تو
گفتی که باید دائم اندر حضرت دادار بود          اعراض کرد از اهرمن  من بندۀ فرمان تو                                                                                                                                                                                  
گفتی که اندر خار و خس باید بیابی آنچه را     یابی ز سرو و یاسمن  من بندۀ فرمان تو                                                                                                                                                                                                  
گفتی سحر ها بایدت از ذکر یا رب یا ربت         زنده بداری جان و تن    من بندۀ فرمان تو                                                                                                                                                                    
گفتی که قرآن سفرۀ پر نعمت یزدان بود          نی گفته های برهمن   من بندۀ فرمان تو                                                                                                                                                                                          

درس عشق دیوان اشعار حضرت علامه حسن زاده آملی

,فرمان ,بندۀ ,تو  ,  گفتی ,بود  ,    ,بندۀ فرمان ,تو    ,من بندۀ ,فرمان تو 

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

مجله علمي مهتابستان رفتارهای من عادی است قیمت موبایل آموزش هنر اعداد و دنیای مهندسی! my-cute-little-pony خلاصه کتاب مبانی کارآفرینی احمدی و درویش پیام نور شنگول آباد